Energoservis Cassovia s.r.o.


Dôverujte tridsaťročným skúsenostiam v energetike

 

ENERGOSERVIS CASSOVA spol. s r. o. Košice je súkromná odborná elektrotechnická firma s dlhoročnými skúsenosťami s projektovaním, montážou, revíziami a prevádzkou energetických zariadení všetkých napäťových hladín. Firma bola založená v roku 1990 pracovníkom vtedajšieho Rozvodného závodu VSE š. p. Košice. Niekoľko rokov pôsobila iba popri zamestnaní za účelom získania skúsenosti s podnikateľskou činnosťou pritom už v tej dobe dosahovala dobré ekonomické výsledky, čo bol dobrým základom pre podnikanie vo forme obchodnej spoločnosti.

Energoservis Cassovia s. r. o. je v poslednej dobe zameraná hlavne na odborné revízie bleskozvodnej sústavy priemyselných objektov, kancelárskych a výrobných objektov ako aj obytných budov každého druhu podľa nových Európskych noriem STN - EN 62 305 - 1 - 4. V predsezónnom obdobý do 15. marca poskytujeme zľavu 20 % z ceny revízie.

Energoservis Cassovia s. r. o. podľa výberového konania vo VSE Holding a. s. Košice sa stala výhradným dodávateľom vo firme VSE a. s. a VSD a. s. pre odberné prehliadky a revízie elektrických spotrebičov vo všetkých priestoroch týchto firiem ako aj prenosného elektrického ručného náradia v najbližších troch rokoch.  

V prípade podpísania zmluvy na vykonávanie podvojného alebo jednoduchého účtovníctva pre vašu spoločnosť alebo súkromné podnikanie na obdobie minimálne dvoch rokov vám BEZPLATNE ponúkame výkon východzích aj pravideľných revízií vašich elektrických zariadení. Naviacej od nás obdržíte ešte malý darček podľa vášho výberu.

https://www.wilio.sk/rady-a-tipy/clanok/ako-ochranit-stavbu-pred-uderom-blesku